Sosyete Pazarında bayanlara karanfil dağıttı

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, 8 Mart Dünya İşçi Bayanlar Günü hasebiyle Yurt Mahallesi’ndeki Sosyete Pazarını ziyaret etti, bayanlara karanfil vererek, günlerini kutladı.

Lider Soner Çetin, Sosyete Pazarına gelişinde esnaf ve bayanların büyük ilgisi ile karşılaştı. Pazara alışveriş için gelen bayanlara karanfil dağıtan Lider Soner Çetin, burada vatandaşların ağır ilgisi ve sevgi gösterisi münasebetiyle pazarda zorlukla ilerleyebildi.

Sosyete pazarındaki tüm bayanlara kendi elleriyle tek tek karanfil dağıtan Lider Soner Çetin, bayanların yalnızca muhakkak günlerde değil her vakit baş tacı edilmesi gerektiğini belirterek, “Biz de Çukurova Belediyesi olarak bayanlarımızı önceleyen projelere imza atıyoruz. Çocuklarını itimat içinde bırakabilecekleri kreşler açıyoruz, meslek sahibi olmaları için meslek kursları düzenliyoruz, eserlerini satabilecekleri bayan eserleri pazarları açıyoruz” dedi.

Lider Soner Çetin, gezisi sırasında kendisi ile hatıra fotoğraf çektirmek isteyen bayanları da kırmadı. Bayan olmadığı halde bayan dostu belediye lideri ilan edildiğini ve bundan büyük memnunluk duyduğunu kaydeden Lider Soner Çetin, pazarda standları da tek tek ziyaret ederek, esnafa güzel işler dileğinde bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir