Lider Büyükkılıç’tan Üretimin Merkezi OSB’lere Ziyaret

Endüstriciler, her vakit yanlarında olan ve belediye başkanlığının yanı sıra ağabeylik yapan Lider Büyükkılıç’a teşekkürlerini ilettiler.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, sanayi ve ticaretin merkezi Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ile İncesu Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Kayseri OSB Lideri Yunus İmamoğlu’na yeni vazifesinde muvaffakiyetler dileyen Büyükkılıç, endüstrici ve iş insanlarının her vakit yanlarında olduklarını söz etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, İncesu ziyaretinin akabinde İncesu Belediye Lideri Mustafa İlmek ile birlikte birinci olarak İncesu Organize Sanayi Bölgesi İdare Şurası Lideri Ali Baktır ve idaresini ziyaret etti.

Burada açıklamalarda bulunan Lider Büyükkılıç, İncesu’yu çok önemsediklerini vurgulayarak, “İncesu, Kayseri’mizin en sevimli gelişen, hoşlaşan bir ilçesidir. Daha ileriye taşımak için sanayicimizle, belediyemizle, yatırımlarımıza, hayvancılık ve tarımda olmak üzere hepsini düşünerek hareket etmek durumundayız. Kıymetli liderimizle istihdam konusunda çalışan kardeşlerimizin daha konforlu, daha huzurlu, daha kısa vakitte vakit kaybına sebep olmadan ulaşımı sağlama açısından onu da istişare ettik. Gerek büyük organizemiz, gerek İncesu Organizemiz olmak üzere İncesu ikisine de hitap eden pozisyonda, o açıdan çok önemsiyoruz” sözlerini kullandı.

“SİZ HEPİMİZİN BAŞKANISINIZ”

İncesu Organize Sanayi Bölgesi İdare Heyeti Lideri Ali Baktır da endüstrici ve yatırımcılar olarak Lider Büyükkılıç’ın dayanaklarından duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, şunları söyledi:

“Ayaklarınıza sıhhat. Sahiden endüstriciler, yatırımcılar olarak bizlere sizlerin kol kanat germenizden çok memnuniyet duyuyoruz. Siz hepimizin liderisiniz. Hem organizemizin, hem kentimizin hem de ilçelerimizin liderisiniz. Bu birliktelik, bu beraberlik olduğu surece Kayseri olarak bizim üstesinden gelemeyeceğimiz problemlerimiz yoktur. Birlikten kuvvet doğar, hepimizin hedefi Kayseri’mizi daha yükseklere, daha hoş yerlere taşımaktır. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Hangi hususumuz olursa olsun sizlere ilettiğimiz de bizlere yardımcı oldunuz, Allah razı olsun.”

“BELEDİYE LİDERİ OLMAKTAN ÇOK BİR BÜYÜĞÜMÜZ, BİR AĞABEYİMİZDİR”

Kayseri Sanayi Odası Meclis Lideri ve İncesu Organize Sanayi Bölgesi İdare Heyeti Üyesi Abidin Özkaya da, Lider Büyükkılıç’a belediye başkanlığının yanı sıra ağabeylik yaptığını belirterek, “Sayın Büyükşehir Belediye Liderimiz belediye lideri olmaktan çok bir büyüğümüz, bir ağabeyimizdir. Ne vakit bir sıkıntımız olsa tek bir telefon ile ulaşabildik, sıkıntılarımızı çözdü. Liderimize çok teşekkür ediyoruz, her vakit sizleri yanımızda hissediyoruz. Bu da bize sinerji, güç veriyor. Diyoruz ki gerimizde bir büyüğümüz var. Bu bizlere yürek veriyor” dedi.

KAYSERİ OSB LİDERİ İMAMOĞLU’NA “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Lider Büyükkılıç, İncesu Organize Sanayi Bölgesi ziyaretinin akabinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ne geçti. Burada Kayseri Organize Sanayi Bölgesi İdare Konseyi Lideri Yunus İmamoğlu’nun kapıda karşıladığı Lider Büyükkılıç, İmamoğlu’na yeni vazifesinin güzel olması dileğinde bulundu. Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Hem Yunus liderimize iyi olsun diyelim, hem de ziyaret edip, üzerimize düşen rastgele bir yapmamız gereken çalışma varsa paylaşalım dedik. Kentimizin gelişmesi ismine, kentimizdeki yatırımcı kardeşlerimiz ismine dua edelim, dua alalım dedik. Kentimizi daima birlikte, birlik, beraberlik anlayışı içerisinde hizmetimizi Cenab-ı Allah bereketlendirsin. Şahsınızı ve idarenizi tebrik ediyoruz, güzel olsun, rahmete vesile olsun” formunda konuştu.

“SİZLERİN DENEYİMLERİNDEN FAYDALANACAĞIZ”

OSB İdare Şurası Lideri Yunus İmamoğlu da “Siz bedelli liderlerimizin da takviyesi ile deneyimlerinden faydalanarak, görevimizi sanayicimize nasıl katkıda bulunuruz, nasıl uğraşırız, bunun çalışmasını yapacağız. Ayaklarınıza sıhhat, teşekkür ediyoruz. Sizlerin deneyimlerinin yanı sıra duası da çok önemli” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir