Liderlerin İş Birliği İle Kazanan Didim Oluyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Didim Belediyesi’nin iş birliğinde Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürat kesmeden sürüyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı gruplarının çalışması ile kazanan Didim oluyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesi’nin iştirakinde turizm dönemi öncesinde Didim’de yürütülen çalışmalar devam ediyor.

Ayıdn Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’nun talimatı ve Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay’ın takviyeleriyle Akbük Mahallesi 1001 Cadde’de başlatılan sıcak asfalt çalışması sürüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı grupları tarafından yürütülen çalışma kapsamında Akbük Mahallesi’nden Fevzipaşa Mahallesi’ne uzanan cadde yerli ve yabancı turistler ile Didim halkının beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

“BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Akbük Mahallesi’ne yapılan yatırımlar bölge halkı tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. 3 yıldır Akbük’te yaşadığını söyleyen Melahat Çelikol, “Aydınımız çok hoş bir kent. Akbük’te 3 yıldır yaşıyorum, Aydın Büyükşehir Belediye takımlarımızca mahallemize gelen ana caddede çalışma başlatıldı, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Didim Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin iştirakinde Akbük her gün daha hoş bir kent oluyor, turizm dönemine hazırlanıyor. Bizler mutluyuz” dedi.

“DİDİMİMİZ EN UYGUNUNA LAYIK”

Turizm dönemi öncesinde Didim’de yürütülen çalışmaların sürat kesmeden devam edeceği söyleyen Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, “Aydın Büyükşehir Belediye Liderimiz Hasret Çerçioğlu’nun talimatı ile Akbük Mahallemizin ana güzergahı 1001 Cadde’de başlatılan çalışmalar sürat kesmeden sürüyor. Takımlar gecelerini gündüzlerine katarak bölgede çalışmalarını sürüyor, bizler de gereken noktalarda kendilerinden dayanağı esirgemiyoruz. Aydın Büyükşehir Belediyemize ve Liderimiz Hasret Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz. Çalışmalar sonucunda kazanan Didim olacak” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir