Hafta Sonuna Gerçek Gain Tekrar Dopdolu

K-Pop belgeselinden Fransız şenlik sinemalarına, İstanbul’un art sokaklarından rap dünyasındaki yeni keşiflere…

Perşembe’den Pazartesi’ye, hafta sonu dijital ekranda aradığınız her şey GAİN’de! Haber, belgesel, dizi, yarış, talk show ve hatta şenlik sinemaları her zevke, her gereksinime ve her türlü içerik krizine deva oluyor. Özgün ve benzerlerinden farklı üretimler izleyiciye nefes aldırıyor; kaliteli bir hafta sonunu garantiliyor.

GAİN Yepyenileri, özel seçkiler, sinemalar, diziler, yarışlar, şovlar… Aktüeli yakalayan şekilleri, zekice ayrıntıları, özgün bahisleri ve nefes aldıran öyküleriyle izleyicileri yeni haftaya bomba üzere hazırlıyor!

Perşembe akşamı İstanbul’un art sokaklarına davetlisiniz

Perşembe akşamı için bir dizi bir de aktüalite programı uygun seçimler olabilir. Olay yaratan dizi Duran’ın bu hafta yayınlanan özel kısmı “The Making of Duran”, Beştelsiz’de hayatın nasıl başladığını, grubun nasıl bir ortaya geldiğini, çekimler boyunca neler yaşandığını ve tüm bu seyahatin art planını izleyiciyle buluşturuyor.

Perşembe günü, Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı – Art Bahçe de yeni kısmıyla ekranda. Taylan bu sefer Fikirtepe’ye gerçek yola çıkıyor, Tiktok aleminin sırlarını ve bunun mahalle ile bağını çözmeye çalışıyor.

Cuma akşamı hareket vakti

Rap dünyasının yeni yıldızını keşfetmek üzere yola çıkan GAİN Açık Mikrofon’da elemeler tamamlandı. Programın bu Cuma yayınlanacak yeni kısmında iki kümeye ayrılan finalistler MMA dövüş kafesinde dişe diş kana kan bir gayret veriyor. Silahları yumrukları değil, sözleri!

Haftanın son gününde artık vazgeçilmez hale gelen Dayı Gösteri tekrar başına göre… yeni kısmın konukları ise iki başarılı oyuncu Fırat Albayram ve Giray Altınok. Ayrıyeten K-Pop belgeselinde yer alan Inside Circle dans kümesinin dans gösterisiyle renklenecek ve canlı yayınlanacak program yeniden gündem yaratacak.

Hafta sonu yeni keşifler vakti: Şenlik sinemalarından K-Pop dünyasına

Hafta sonu entelektüel ve sanatsal faaliyetlere girişmek, yeni dünyaları keşfe çıkmak için ideal! Tümü Fransız imali, farklı temalara sahip uzun ve kısa metraj sinemalardan oluşan seçkisiyle “My French Sinema Festival”, 14 Şubat’a kadar GAİN’de yayında. Şenlik sinemalarına merakı olanlar birinci fırsatta izleyebilir yahut biraz romantizm için Sevgililer Günü akşamını bekleyebilir!

Son günlerin kaçırılmayacak içeriği ise GAİN Yepyenisi “K-Pop Türkiye: Bir Z Nesli Dalgası” isimli belgesel. İki kısımlık üretimde Türkiye’de K-pop evrakı açılıyor. Güney Kore’de doğup tüm dünyayı tesiri altına alan K-pop’la ilgili tüm merak edilenler GAİN’de karşılık buluyor.

Haberler artık yatay ekranda

Türkiye ve dünyadan derlenen süratli haber çeşidi ile Mirgün Cabas ve His Demirdağ’ın sunumuyla GAİN’de her gün gerçekleştirilen canlı haber yayınları artık yatay olarak TV uygulamasında da izlenebiliyor.

İleri yaşlarına karşın tutkularından vazgeçmeyenler

Hafta sonunun bir başka keyifli içeriği ise, Yaşıma Başıma Bakmadan. 6. kısmıyla Cumartesi günü yayında olacak programın konukları bu defa karavanla dünyayı gezen Lütfiye ve Melih çifti Kaygılarıyla değil, umutlarıyla hareket eden, ileri yaşlarına karşın tutkularından vazgeçmeyen çift, “Bilgi ve yeteneğimizin yetmediği yerde hevesimizle başardık” diyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir