Cemiyetin Ünlü İsimlerinden 2. Yeditepe Bienali’ne Ağır İlgi


Cemiyet hayatının ünlü isimleri, 2. Yeditepe Bienali’nin devam ettiği yerlerden olan Nuruosmaniye Camii Mahzen’i ziyaret etti. Standa ağır ilgi gösteren isimler ortasında EPOS 7 Derneği Onursal Lideri ve Kültürel Değişim Derneği Lideri Zafer Kozanoğlu, Esra Erandan, Yonca Gürol, Feyza Bozok Gülbin Gürel, Mine Karagülle, Ayşe Slevogt, Müge Sırmabıyak, Canan İmer, Neslihan Kozanoğlu, Serpil Sarıkatipoğlu, Serap Sarı ve Sibel Kerimoğlu vardı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Fatih Belediyesi ve Klasik Türk Sanatları Vakfı iş birliğiyle düzenlenen 2. Yeditepe Bienali, cemiyet hayatının sanatsever isimlerini bir ortaya getirdi. İştirakçiler, sergileme yeri olarak bienal özelinde birinci kere kullanılan Mahzen’deki yapıtları tek tek inceleyerek bilgi aldı. “Çerçeve İçi Çerçeve Dışı” temasıyla yola çıkan bienal kapsamındaki sergiyi ziyaret eden isimler ortasında Zafer Kozanoğlu, Ayşe Slevogt, Esra Erandan, Yonca Gürol, Feyza Bozok Gülbin Gürel, Mine Karagülle, Müge Sırmabıyak, Serap Sarı, Sibel Kerimoğlu, Evrim Karace, Canan İmer, Neslihan Kozanoğlu, Serpil Sarıkatipoğlu, Ruhsan Gültekin, Sema Olgun, Jülide Önengüt ve daha birçok ünlü vardı.

2. Yeditepe Bienali, Mahzen’in yanı sıra Yedikule Hisarı ve Fatih Cam Küp Galeri’de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.