Ebru Yaşar Reklam Yüzü Gel De Sevme


Ünlü müzikçi Ebru Yaşar’ın hayat verdiği “Gel de Sevme” müziği, ayaklarımızın ucuna serilen hoşluklara esin kaynağı oldu. Yaşar, “Gel de Sevme” isimli müziğini Royal Halı için uyarladı.

TÜRK müziğinin ünlü yorumcusu Ebru Yaşar, birinci defa bir markanın reklam yüzü oldu. Sanatçı, önümüzdeki günlerde sevilen müziğinin Royal Halı markasına uyarlanan haliyle ses getirmeye hazırlanıyor.

Sanatkarın “Gel de Sevme” isimli kesimi, Royal markasının yeni reklam sinemasına “Gel de Serme” formuyla uyarlandı. Ebru Yaşar, markanın yeni kampanyası için çekilen reklam sinemasında rol aldı ve sevilen kesimini reklama uyarlanan haliyle seslendirdi.

“Şarkımın yeni hali lisanlara düşecek”

Birinci sefer bir markanın reklam yüzü olmaktan duyduğu memnunluğu lisana getiren sanatçı, şunları söyledi;

“Gerçekten büyük ve öncü bir markanın kampanyasında misyon almaktan son derece memnunum. 1 Mart’tan itibaren müziğimi hayranlarım için “Gel de Serme” kelamlarıyla seslendireceğim. Çok keyifli bir işbirliği oldu. Müziğim ve ben marka ile âdeta bütünleştik. Royal Halı’nın, renkleri ve dokularıyla tabiattan esinlenerek hazırladığı modelleriyle aramda güçlü bir bağ oluştu. “Gel de Sevme” isimli modülümü yeni haliyle seslendirmekten büyük keyif aldım. Umarım hayranlarım da benimle birebir hisleri paylaşırlar. Zira müziğimin yeni halinin çok beğenileceğinden ve lisanlara düşeceğinden eminim.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.