Sağanak Sonrası Kemer’de Yaralar Sarılıyor

Kemer’de geçen hafta yaşanan şiddetli sağanak nedeniyle konutlarını su basan vatandaşların yaraları Kemer Belediyesi tarafından sarılıyor.
Sağanak sonrası bölgede incelemelerde bulunan Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, vatandaşlarla birebir görüşerek vatandaşlara yardım eli uzatacaklarını söylemesi üzerine belediye grupları, su baskınlarından ziyan gören vatandaşların eşyalarını temizlemeye götürdü.
Belediye grupları tarafından toplanarak temizlemeye götürülen battaniye, yorgan, koltuk ve beyaz eşyalar daha sonra sahiplerine geri verildi.
Belediye Lideri Topaloğlu, yaptığı açıklamada, şiddetli sağanaktan mağdur olan vatandaşların her vakit yanlarında olduklarını söyledi.
Belediye gruplarının sağanak sırasında ve sonrasında bölgede vatandaşlara yardım eli uzattığını tabir eden Lider Topaloğlu, “Mağdur olan vatandaşların tüm eşyalarını toplayıp temizletmeye gönderdik. Temizlenen eşyalar sahiplerine teslim edilmeye devam ediyor. Sağanak günü Kaymakamımız Yücel Gemici ile bölgede inceleme yaptık. Su baskınlarının yaşandığı bölgede tekrar bir çalışma yapılacak. Kemer Belediyesi olarak halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir