HSBC, Beş Yıllık Yeni Bir Mutabakatla Marsh İle İş Birliğini Genişletiyor

HSBC, dünyanın önder sigorta brokeri ve risk danışmanı Marsh ile yeni bir broker mutabakatı imzaladı. Yeni yapılan beş yıllık muahede ile 2010’da başlayan 11 yıllık bir ilgi pekiştirilmiş oldu.

Muahede; Fransa, Hong Kong, Çin, Meksika, Türkiye, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere yedi pazarda kurumlar için geliştirilecek sigorta tahlillerini kapsıyor.

Marsh, HSBC’nin ticari bankacılık müşterilerinin sigorta muhtaçlıklarını desteklemek üzere farklı sigortacılardan tahliller tedarik ederek, sabit değer, kaza ve başka çeşitli risk transferi tahlilleri dahil olmak üzere sigorta eserleri için brokerlık vazifesi üstlenecek.

Muahedeye nazaran, HSBC ticari bankacılık müşterileri; HSBC portföyünde hali hazırda bulunmayan birinci sınıf sigorta eserlerine erişebilecek.

Marsh Türkiye Eş CEO’su Yeşim Aksüt: “HSBC ile gerçekleşen yeni mutabakat ile işbirliğinin gelecek yıllara taşınmasından ötürü epeyce memnunuz. Kurguladığımız başarılı işbirlikçi modelimiz ve gücümüzle birlikte HSBC müşterilerinin risklerini en gerçek halde kapsayan sigorta ve risk danışmanlığı tahlilleri sunmayı hedefliyoruz.”

HSBC Life Küresel Milletlerarası ve İştirakler Lideri Eric Emore: “Marsh ile yaptığımız bu mutabakatın müşterilerimize daha kapsamlı bir hizmet ve eser paketi sunacağından ve sınıfının en yeterlisi olan sigorta tahlilleri sunacağından eminiz. Bağımızı sürdürmek ve genişletmek için heyecanlıyız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir