Amazon Prime Görüntü Türkiye’nin Mart 2022 takvimi açıklandı

Amazon Prime Görüntü Türkiye ile Mart ayında “Star Trek: Picard”ın merakla beklenen ikinci dönemi, animasyon üretimi küçük dizi “The Boys Presents: Diabolical”, bilimkurgu-komedi dizisi “Upload”un ikinci dönemi ve tansiyon sinemaları “Deep Water” ile “Master” izleyicilerle buluşuyor.

Amazon Prime Görüntü, Mart ayında Türkiye’de yayına girecek içerikleri açıkladı. Mart ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak tanınan Amazon Originals üretimleri ortasında efsanevi Jean-Luc Picard ve grubunu gözü pek ve heyecan verici yeni bir seyahate çıkaran “Star Trek: Picard”ın ikinci dönemi, “The Boys” cihanında geçen animasyon imali küçük dizi “The Boys Presents: Diabolical”, bilimkurgu-komedi dizisi “Upload”un merakla beklenen ikinci dönemi, başrollerinde Ben Afffleck ve Ana de Armas’ın yer aldığı ruhsal tansiyon sineması “Deep Water” ve Mariama Diallo’nun birinci uzun metrajlı sineması “Master” yer alıyor. Prime üyeleri Prime Görüntü ile daima yenilenen tanınan sinema ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişimin yanı sıra parasız ve süratli kargo, Prime Gaming ile fiyatsız oyun ve oyun içi içerikler ile üyelere özel indirimler üzere birçok ayrıcalığa aylık yalnızca 7,90 TL’ye sahip olabiliyor.

Amazon Prime Görüntü Türkiye Mart Ayı Takviminden Öne Çıkanlar:

Star Trek: Picard’s Destiny – 4 Mart

Jean-Luc Picard’ın hayatının sonraki evresinde yaşadıklarını ekranlara taşıyan, “Star Trek: The Next Generation (1987)” ve “Star Trek: Nemesis’in (2002)”in devam serisi niteliğinde olan “Star Trek: Picard”ın ikinci dönemi 4 Mart Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Patrick Stewart, Alison Pill, Jeri Ryan’ın yer aldığı üretimin ikinci döneminde efsanevi Jean-Luc Picard ve grubu bahadır ve heyecan verici yeni bir seyahate çıkıyor: Geçmişe. Picard, galaksinin geleceğini kurtarmak için vakte karşı umutsuz bir yarışta 21. yüzyıl dünyasının tehlikeleriyle karşı karşı kalırken, hem eski hem de yeni arkadaşlarını bir ortaya getirip, en büyük düşmanlarından biriyle son bir yüzleşme yaşamak zorunda.

The Boys Presents: Diabolical – 4 Mart

“The Boys” cihanında geçen sekiz kısımlık animasyon antoloji dizisi “The Boys Presents: Diabolical”, 4 Mart Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Seslendirme takımında Kimberly Brooks, Nicole Byer, Frances Conroy, Asjha Cooper, Chris Diamantopolous, John DiMaggio ve daha birçok ismin yer aldığı animasyon, 12 ila 14 dakika süren ve her biri kendi animasyon tarzına sahip eğlenceli kısımlarıyla “The Boys” evreninden görülmemiş kıssaları ekranlara taşıyor.

Upload 2. Dönem – 11 Mart

Emmy ödüllü muharrir Greg Daniels’in imzasını taşıyan, teknolojik olarak gelişmiş ve insanların şuurlarını sanal bir vefat sonrası hayata aktarabildikleri bir gelecekte geçen “Upload”un merakla beklenen ikinci dönemi 11 Mart Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. Dizinin ikinci döneminde Nathan, sonraki hayatında bir yol ayrımında. Kız arkadaşı Ingrid, bağlarını güçlendirmeyi umarak beklenmedik bir biçimde Lakeview’a geliyor fakat Nathan’ın kalbi hâlâ gizlice müşteri hizmetleri meleği Nora’yı özlemeye devam ediyor. Fakat bilmediği bir şey var: Bu sırada Nora, sistem dışına çıkmış ve teknoloji aykırısı isyancı küme “The Ludds”a katılmış durumda.

Deep Water – 18 Mart

Başrollerini Ben Afffleck ve Ana de Armas’ın paylaştığı ruhsal tansiyon sineması “Deep Water”, 18 Mart Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Patricia Highsmith’in birebir ismi taşıtan romanından uyarlanan sinemada, evlilikleri kırgınlık, kıskançlık ve güvensizliğin yükü altında çökmekte olan Vic ve Melinda Van Allen isimli varlıklı bir New Orleans çifti bahis ediniliyor. Karşılıklı kışkırtmaları ve akıl oyunları artarken, Melinda’nın evlilik dışı birliktelikleri de yavaş yavaş kaybolmaya başlayınca çift için işler süratle ölümcül bir kedi-fare oyununa dönüşüyor. Sinema, bir insanın ne kadar ileri gidebileceğini ortaya koyuyor.

Master – 18 Mart

Mariama Diallo’nun yazıp yönettiği, direktörün birinci uzun metrajlı sineması “Master”, 18 Mart Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de ekranlara geliyor. Regina Hall, Zoe Renee ve Talia Ryder’ın başrollerini paylaştığı sinema, aralı elitizmin daha uğursuz bir şeyi gizlediği itibarlı bir New England üniversitesinde kendilerine yer edinmeyen çalışan üç bayan etrafında şekilleniyor. Yakın vakit evvel yurtta “akıl hocalığı” vazifesine terfi eden Profesör Gail Bishop, çok geçmeden kendisini kıssalarla örülü Ancaster College’ın soruşturmaları ve bir birinci sınıf öğrencisi olan Jasmine Moore’un badirelerinin içinde buluyor. Jasmine’e perili olduğu söylenen bir yurt odasının tahsis edilmesiyle daha da karmaşık bir hal alan olaylar, sonunda Gail’in yurdun perili olup olmadığını değil, buraya kimin musallat olduğunu araştırmasını gerektiriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir