Turizm Dalı, Yazılım Teknolojileriyle Dijitalleşerek Karlılığını Artırıyor

SENKRON YAZILIM 3 KÜRESEL MARKASIYLA EMITT FUARININ EN ÇOK İLGİ GÖREN FİRMALARINDAN OLDU

Bu yıl 25. defa düzenlenen dünyanın en büyük 5 turizm fuarı içinde yer alan Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e turizmdeki temel gereksinimler için akıllı yazılım teknolojileri geliştiren Lapis, Havlumat ve otel tahlili olarak 3 küresel markasıyla katılan Senkron Yazılım, fuarın en çok ilgi gören stantlarından biri oldu.

İş süreçlerini kolaylaştıran, vakit ve paradan tasarrufu mümkün hale getiren yazılımların ve donanım sistemlerinin entegre formda kullanımı, turizm dalının en büyük yardımcısı haline geliyor. Bu yıl 25. defa düzenlenen ve dünyanın en büyük 5 turizm fuarı içinde yer alan Doğu Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e, turizmdeki temel gereksinimler için akıllı yazılım ve teknolojileri geliştiren Lapis, Havlumat ve otellere sundukları yeni tahlilleri ile birlikte 3 küresel markasıyla katıldıklarını söyleyen Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, sundukları eser ve hizmetler ile temel olarak otellerde verimliliği artırarak tesis idaresini daha kolay hale getirdiklerini belirtiyor.

Turizm Bölümüne Sunduğumuz Eser Çeşitliliğini Artıracağız

Daima Ar-Ge yatırımları yaparak turizm dalına yönelik eser ve hizmet çeşitliliğini artırmayı hedeflediklerini söyleyen Sekron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, “EMITT, yurt içi müşterilerimize ürünlerimizdeki yenilikleri tanıttığımız tek ve bu açıdan da kıymetli etkinlikti.” sözlerinde bulundu. Özkan “Fuara katıldığımız Lapis yazılımı ile otellerde yönetimsel süreçleri daha kolay hale getirerek, genel hizmet kalitesini artırmak mümkün hale geliyor. Otellere sağladığımız en büyük avantajlardan biri olan, “Para Kazandıran Havlu Takip Sistemi” olarak lanse ettiğimiz Havlumat ile tıpkı vakitte hijyenik bir hizmet sunuyoruz. Gereksiz havlu kullanımının önüne geçen Havlumat, havlu kayıplarını yüzde 100’e yakın oranda azaltabiliyor, böylece oteller açısından da büyük bir tasarruf sağlanmış oluyor. 2022 yılında turizm tesislerine özel yeni bir tahlil geliştirdik ve bunun lansmnını yapacağız. Turizm bölümü ve oteller bizim için en değerli pazarlardan biri.” açıklamasında bulundu.

Yurt İçinde Olduğu Üzere Yurt Dışında da Büyümeyi Hedefliyoruz

Erdal Özkan: “Turizm kesimine yönelik geliştiğimiz eserlerle, yurt içinde olduğu üzere, yurt dışında da daha geniş kitlelere ulaşma amacımız var. Bu devirde daha çok Türkiye dışı pazarlarda, pazar hissemizi artıracak aktivitelere vakit ayırıyoruz. Şu anda ihracat yaptığımız ve eserlerimizi etkin kullanan ülke ve kentleri İsviçre, Kosova, Sırbistan, Arnavutluk, Nijerya, Katar, Suudi Arabistan, Dubai, Abu Dhabi, Ürdün, Kuveyt, Tunus, Kazakistan ve Özbekistan olarak sıralayabilirim.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir