Kemal Pektaş belediye lider yardımcısı oldu

Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Pektaş, Lüleburgaz Belediye Lider Yardımcılığı misyonuna getirildi. Pektaş 28 Şubat Pazartesi tarihi prestijiyle yeni misyonuna başladı. Pektaş’ın yeni misyonuyla birlikte Lüleburgaz Belediyesi’nin lider yardımcısı sayısı 3’e yükseldi.

Lüleburgaz Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Pektaş Lüleburgaz Belediyesi’nin yeni lider yardımcılarından getirildi. Tıpkı vakitte hukukçu olan Kemal Pektaş 28 Şubat Pazartesi tarihinde yeni vazifesine başladı.

O müdürlüklerden sorumlu olacak

Lüleburgaz Belediyesi Lider Yardımcısı Kemal Pektaş’a dört müdürlük bağlandı. Bu kapsamda Kültür İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü Pektaş’a bağlanmış oldu.

Kemal Pektaş kimdir?

Aslen Lüleburgazlı olan Kemal Pektaş 8 Haziran 1984 tarihinde Çorlu’da dünyaya geldi. İlköğrenimini Atatürk İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise Lüleburgaz Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yükseköğrenimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde gerçekleştirdi. Marmara Üniversitesi’nden 2008 yılında mezun olduktan sonra vatani misyonunu Konya Bölge Jandarma Komutanlığı’nda yaptı. Kemal Pektaş 2014 yılından bu yana Lüleburgaz Belediyesi’nde meclis üyeliği yapmaktadır. Bununla birlikte meclis üyelikleri boyunca çeşitli misyonlarda yer aldı. Kemal Pektaş evli ve 1 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir