İlyas Kahraman D-Smart’ta Yayınlanan Bol’ca Futbol’un Konuğu Oldu


BEŞİKTAŞ’TA, GALATASARAY VE FENERBAHÇE’DE OLMAYAN ÖZEL OYUNCULAR VAR

Galatasaray altyapısından yetiştikten sonra Galatasaray başta olmak üzere Muhteşem Lig’de birçok kadroda forma giymiş İlyas Kahraman, D-Smart’ta yayınlanan Bol’ca Futbol’a konuk oldu. Nergis Aşkın ve Emre Bol’un sorularını yanıtlayan Kahraman’ın açıklamalarında öne çıkanlar şöyle;

“Fenerbahçe ve Galatasaray ortasında tatlı rekabet daima vardı”

Fenerbahçe ve Galatasaray olmadığı vakit Türk Futbol’u olmuyor. Bu tatlı rekabetleri tatlı halde devam ettirmek kıymetli.

“İyi bir antrenörün yanında eğitim alınsa da, bizim ülkemizde çalışmak kolay değil”

Hem idare hem Torrent ismine süreç berbat başladı. Kadrosu, camiayı, ülkemizdeki futbolu bilmeyen bir hocanın en başlarda zorlandığını gördük. Vakit lazım lakin maalesef Türkiye’de her şey muvaffakiyete endeksli, hocaların vakti yok.

“Dünya futbolunda paralar çok yükseldi, yıldız futbolcuyu sakatlamak futbol iktisadını etkiliyor”

Messi’ler, Neymar’lar, bunların sakatlanması ekonomiyi çok tesirler. Ronaldo’nun 6 ay 1 sene futboldan uzak kalması demek , iktisadın çökmesi demek. VAR sistemi biraz da bu oyuncuları müdafaa hedefli geldi.

“Galatasaray’da Fenerbahçe’de olmayan özel oyuncular Beşiktaş’ta var”

Trabzonspor ile bir arada ligin en uygun ekibi Beşiktaş. Bu takımla katiyetle şampiyonluk yarışında olmaları gerekirdi.

“Trabzonspor yanlışsız oyunu oynayarak şampiyonluğu hak etti”

Trabzon halkını ikna etmek çok zordur. Abdullah Avcı telaffuzlarıyla bütün camiayı şampiyonluğa ikna etti. Bu süreçte taraftarla birlikte savunma yapıp, taraftarla birlikte atak yaptılar. Yediğinden fazlasını atınca, atanınla tutanın yeterli olunca esasen şampiyon oluyorsunuz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.