At Binmeye Ülkemize Geliyorlar


Başta Dubai, Katar ve Kuvet olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen turistler at binmek için soluğu at çiftliğinde alıyor.

Bugüne kadar toplumsal sorumluluk projeleriyle isminden kelam ettiren Atlıtur, dünyanın dört bir yanından gelen turistleri de ağırlamaya devam ediyor. Ülkemizi ziyarete gelen turist bayanların at binmeye meraklı olduğunu lisana getiren Atlıtur Sıhhat Spor Doğal Hayat Derneği Lideri Alp Arslan, ‘Gümüşdere plajnda 1,Gümüşdere Köyü içinde 1 ve Kapadokya’da 1 olmak üzere 3 tescilli markalı çitliğimiz bulunuyor. Her gün 20 kişilik takımımızla birçok yabancı turisti ağırlıyoruz. Bilhassa bayan tursitlerin at binme merağı var. Kar kış demeden kıyıda seyislerimiz turist bayanlara at binmeyi öğretiyor. Hatta kimi turistler atla denizin içinde fotoğraflar çektiriyor’dedi.

SOSYSAL SORUMLULUK PROJELERİNE YÜK VERİYORUZ

Dernek olarak toplumsal sorumluluk projelerine de tartı verdiklerini belirten Alp Arslan,’Şehit ve Gazi ailelerinin çocukları için çeşitler düzenliyoruz. Onları keyifli etmekten inanılmaz memnunluk duyuyoruz. Sarıyer Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz At binmeyen çocuk kalmasın projesiyle cet sporumuz atı çocuklara sevdirmek istiyoruz. Bu çeşit projelerimizi genişleteceğiz’ diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.