Perrigo Türkiye’nin Pazarlama Yöneticiliğine Beğenilen Gündüz Shavky Atandı

Perrigo Türkiye’de kıymetli bir atama gerçekleşti. Markanın yeni pazarlama yöneticisi bölümün tecrübeli isimlerinden Beğenilen Gündüz Shavky oldu.

Perrigo Türkiye’nin pazarlama yöneticiliği vazifesine Beğenilen Gündüz Shavky getirildi. Süratli tüketim eserleri kesiminde, pazarlama alanında 13 yıllık deneyime sahip Shavky, 14 Şubat tarihi prestijiyle Perrigo Türkiye’deki misyonuna başladı. Shavky, Perrigo Türkiye’de pazarlama ve kurumsal irtibat faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Galatasaray Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla Bağlantılar Kısmı mezunu olan Shavky, mesleğine Doluca Şarapları’nda başladı. Akabinde Hayat Kimya’ya geçen Shavky, marka müdürlüğü, kategori müdürlüğü üzere farklı misyonlarda yer aldı. 2013 yılında Hayat Kimya’nın Mısır yapılanmasının pazarlama departmanına yönetici olarak atanan Shavky, 2019 yılında Türkiye’ye dönerek Hayat Kimya’da Küresel Pazarlama Müdürü olarak vazife yaptı. Evli ve bir erkek çocuğu annesi olan Beğenilen Gündüz Shavky, güzel derece İngilizce ve Fransızca biliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir