Türk Telekom’da 2 Mart’a kadar ‘Yıldızlı Günler’


Türk Telekom, ‘Yıldızlı Günler’ kampanyasıyla mevcut müşterilerine avantajlar sağlarken; yeni müşterilerine, yüksek süratli fiber internet paketlerinde ayrıcalıklı teklifler sunuyor.

Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom, 81 vilayette herkes için erişilebilir bağlantı yaklaşımı ile fırsat ve ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Yıldızlı Günler ile fiyat avantajı 2 Mart’a kadar geçerli

‘Yıldızlı Günler’ kampanyası kapsamında Türk Telekom abonesi olan yeni ferdi müşteriler, 24 ay taahhütleri karşılığında sabit fiyat garantisi ile konutta internet avantajlarından yararlanabiliyorlar. Yüksek süratli internet gereksinimine avantajlı fiyatlarla yanıt vermeyi hedefleyen kampanya ile Türk Telekom’dan konutta internet hizmeti almak isteyen müşteriler ayda 119 TL’ye 35 Mbps, 129 TL’ye 50 Mbps ve 139 TL’ye 100 Mbps’ye kadar süratli limitsiz fiber internet paketlerine sahip olabiliyorlar. Türk Telekom’un yeni müşterilerine özel sunduğu ‘Yıldızlı Günler’ kampanyası 2 Mart tarihine kadar devam edecek.

Yıldızlı Günler Kampanyası TTNET A.Ş. tarafından Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunulmaktadır. Türk Telekom® markası, Türk Telekom Kümesi şirketleri ortak markasıdır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.