Lider Abdullah Özyiğit’ten çocuklara kışlık ikram

Mersin Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, Yenişehir Ömür Gönüllüleri tarafından hazırlanan kışlık mont ve ayakkabı ile el emeği bere ve atkıları kırsal mahalle Karahacılı’daki öğrencilere armağan etti. Hazırlanan kışlık ikram paketleri Yenişehir Belediye Lider Vekili, Yenişehir Belediye Meclis Üyeleri ve Yenişehir Hayat Gönüllüleri tarafından çocuklara dağıtıldı.

Mersin Yenişehir’de “çocuklar üşümesin” diye gönüller bir oldu. Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit ve Yenişehir Ömür Gönüllüleri, Karahacılı Birinci ve Ortaokulu öğrencilerini soğuk kış mevsiminde yalnız bırakmadı. İçerisinde mont, ayakkabı, bere ve atkı bulunan armağan paketleri hazırlanarak, çocuklara tek tek ulaştırıldı. Dayanışma ve yardımlaşmanın en hoş örneklerinin sergilendiği Mersin Yenişehir’de çocukların yüzü kışlık ikram paketleriyle güldü.

“Çocuklar bizim her şeyimiz, her vakit yanlarındayız” diyen Lider Abdullah Özyiğit şu tabirleri kullandı: “Covid-19 nedeniyle izolasyon sürecinde olduğum için çocuklarımızla buluşamadım. Çocuklarımıza armağanlarını ulaştıran Belediye Meclis Üyelerimize ve Yenişehir Hayat Gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın yüzünde ufak tebessüm oluşturduysak ne memnun bize. Havalar soğuk fakat yürekleri sıcacık, çocuklarımız bizim her şeyimiz, her vakit yanlarındayız.”

Karahacılı Birinci ve Ortaokulu Müdürü Halil İbrahim Özçelik ise armağanlarından ötürü Lider Özyiğit ve Yenişehir Ömür Gönüllüleri’ne teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir